ERTA KIMYA ВІД МИНУЛОГО ДО СЬОГОДЕННЯ

У 1979 році ми почали свою діяльність в царині друку і друкарських фарб і в результаті нашої інтенсивної роботи й відданості справі протягом багатьох років, ми продовжуємо наш бізнес у друці та реалізації друкарських фарб, розробляючи нові моделі і технології. У 1997 році наша компанія, маючи досить великий досвід в секторі водоемульсійних фарб і пластізолевих фарб, створила власну багатоцільове виробниче підприємство під ім’ям ТОВ «Ертатекс Хімія Текстиль» (Ertateks Kimya Tekstil Sanayi Limited Şirketi).

Наша компанія, застосовуючи інтенсивне навчання, інтегрувала Систему Управління Якості ISO 9001. Змінивши назву на Ерта Хімія, стала авангардом інновацій та розвитку в сфері друку. У річницю свого 30-річчя ввела в експлуатацію свої нові сучасні виробничі потужності, підвищивши рівень продуктивності свого відділу дослідженнь і розробок.

Ми надаємо високоякісні товари і обслуговування наших шановних клієнтів, використовуємо в максимальному ступені наявні технологічні та кадрові ресурси, не відступаючи ні на крок від принципів захисту екологічних цінностей.

СТІЙКЕ І СТАБІЛЬНЕ ЗРОСТАННЯ

— Повага і турбота про навколишнє середовище і суспільство;

— Прозорість і чесність у використанні економічної та комерційної інформації;

— Постійне вдосконалення та впровадження інновацій;

— Висока якість;

— Командна робота і кооперація;

— Ми стежимо, щоб клієнт був задоволений до і після покупки.

МИ є ЛІДЕРАМИ ГАЛУЗІ І ПРАЦЮЄМО В ПЕРШУ ЧЕРГУ НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ КОНКУРЕНТІВ

Наша компанія є  лідером  в області інновацій. Ми постійно вдосконалюємо нашу технологічну інфраструктуру, якість нашої продукції та послуг. Ставши провідною компанією у світовій хімічнiй промисловості, ми досягаємо  стійкої репутації на національному та міжнародному рівні.

БЕЗ СТАРАННОСТI, НЕМАЄ НАГОРОД

Наша компанія підтримує якість нашої продукції, послуг і громадських зв’язків на рівні міжнародних стандартів. Ми розвиваємося в світлі мінливих технологій і потреб ринку. Робимо внесок в розвиток національної економіки, суспільства і охорони навколишнього середовища. Забезпечуємо задоволення наших клієнтів і співробітників.